İzmir Vidanjör

Büyükşehirlerin alt yapı sistemleri tasarlamak üst düzey bir mühendislik gerektirir. İzmir gibi her geçen gün genişleyen ve çok hızlı nüfus artışı yaşayan bir şehir için ise bu oldukça zordur. Düzenli bir alt yapı sisteminin yapılaması sonucunda ise kanalizasyon sıkıntıları ortaya çıkmaya başlar. Sanayi bölgelerinde yoğun atık su kullanımı, yerleşim bölgelerinde ise kalabalık insan sayısı bu sorunların en temel tetikleyicisidir. Böyle durumlar için ise kanalizasyon ve alt yapı sorunlarının çözümü vidanjör hizmetleri ile karşılanmaktadır. İzmir vidanjör bu amaç doğrultusunda çalışarak tüm kaynaklarını alt yapı sorunlarını çözüme kavuşturmak için sürekli faaliyet göstermektedir. Son model vidanjör araçları ile tüm tıkanıklık ve taşma problemlerinin üstesinden gelmektedir.

İzmir gibi mega kentlerde alt yapı sorunları yaşanmaması pek olası bir durum değildir. Sürekli olarak genişleyen yerleşim alanları yeni alt yapı sistemlerine ihtiyaç duymakta ve sistematik bir mühendislik çalışması yapılmadığı için ise sorunlar meydana gelmektedir. Eski sistem ile yeni alt yapı sistemlerinin beraber kullanılması başka bir takım sorunların meydana gelmesine neden olabilir. Vidanjörler sayesinde yüksek basınçlı su kullanılarak kanalizasyon tıkanıklıkları açılmakta ve daha sonra pis sular vakumlanarak çekilmektedir. Böylece kanalizasyon içindeki atık su, birikinti, çamur ve benzeri şeyler de temizlenmiş olmaktadır. Bu işlemlerin daha sağlıklı yapılabilmesi ve alt yapı sistemine daha fazla hasar verilmemesi için ise kameralı kanal görüntüleme sistemleri kullanılmaktadır. Bu sayede kanal içi bilgisayar ekranından izlenmekte ve sorunlar rahatlıkla tespit edilebilmektedir.

Vidanjör araçları ile atık su çekimi ve taşımacılığı kolayca yapılabilir bir hale gelmiştir. Bunun dışında sanayi bölgelerinde yer alan işletmeler için temiz su taşımacılığı da yapılabilir. 25 ton kapasiteli araçlar kullanılarak havuz suyu taşımacılığı da yaygın olarak yapılmakta ve müşterilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İzmir vidanjör geniş araç filosu ile 7/24 hizmet vermektedir. Tüm müşterilerimizin memnuniyeti için planlanan işlemin tam zamanında vidanjörleri adresinize kadar getiriyoruz. Tecrübeli ekibimiz sorunlarınızın üstesinden kolaylıkla gelerek, dilediğiniz taşımacılık işlemlerini de rahatlıkla yapmanızı sağlıyor. Daha fazla bilgi edinmek ve ihtiyaç duyduğunuz vidanjör hizmetini alabilmek için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!